Інформаційний вісник Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту

Грудень, 2012. Випуск №13

Молодь ДЦППРКБА − проти алкоголю

5−9 листопада волонтерський загін Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту під егідою громадської організації «Молоді регіони» провели акцію в Баглійському районі

«Тут не продають алкоголь неповнолітнім».

Керівництво приватних магазинів охоче відгукнулися на проведення такої акції та пообіцяли надалі співпрацювати з нами в цьому питанні.

Алкоголь – це підступна, потужна і водночас надзвичайно дешева зброя, спрямована на те, щоб позбавити кожну окрему людину здоров’я, розуму, самостійності, позбавити майбутнього весь наш народ і насамперед молодь.

Ми хочемо, щоб в нашому районі кожен неповнолітній був захищений від алкоголю.

Якщо ти підтримуєш нас – ПРИЄДНУЙСЯ!ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР ПАМ'ЯТІ А. МАЛИШКО

15 листопада в Дніпродзержинському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту пройшов літературний вечір пам’яті поета-лірика Андрія Малишко.

58 років свого творчого життя поет присвятив найціннішому: любові до матері, отчого дому, Батьківщини.

В залі лунали вірші різних років, величні пісні «Про рушник», «Учителько моя», «Київський вальс» написані у співавторстві з композитором Платоном Майбородою, які згодом стали народними.
290 років від дня народження Григорія Сковороди. Видатного українського філософа ХVIII ст., народного просвітителя-гуманіста, письменника, поета, педагога, перекладача, мандрівного філософа

Цитаты и aфоризмы

Избегай людей, которые, видя твои пороки и недостатки, оправдывают их или даже одобряют. Такие люди или льстецы, или трусы, или просто дураки. От них не жди помощи ни в какой беде или несчастье.

Кто стыдится признать недостатки свои, тот со временем будет бесстыдно оправдывать своё невежество, которое есть наибольший порок.

Лучше у одного разумноrо и добродушного быть в любви и почтении, нежели у тысяч дураков.

Не тот глуп, кто не знает, но тот, кто знать не хочет.

Тот враг самый опасный, который притворяется твоим другом.

Самая большая потеря - это потеря времени.

Говорить правду легко и просто.

Бери вершину и будешь иметь середину.

Кто не любит хлопот, должен научиться просто и убого жить.

03.12.2012 – 10.12.2012

в інформаційному центрі проходитиме книжкова виставка

«Світ ловив мене, та не впіймав…»
Ініціатором проведення цього символічного дня стала Організація Об'єднаних Націй, яка в 1992 році запропонувала заснувати таке свято на честь закінчення Десятиліття інвалідів, проголошеного в 1983 році.

Основною метою всіх заходів, які присвячені Міжнародному дню інвалідів, є інформування суспільства в напрямку підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями. ООН закликає всіх діяти так, щоб соціальні умови життя інвалідів поліпшувалися і були комфортними для них.

У Міжнародний день інвалідів традиційно говорять про необхідність інтеграції інвалідів у активне громадське життя, політичну та економічну діяльність, культурне середовище і т.д.

Сьогодні ініціатори появи Міжнародного дня інвалідів хочуть домогтися повного соціального рівноправ'я інвалідів та звичайних членів сучасного суспільства не на словах, а в реальності. Формально ці цілі зафіксовані в спеціальній програмі дій стосовно до інвалідів, яка була затверджена в 1982 році членами Генеральної Асамблеї ООН.29 листопада в інформаційному центрі відбулося закриття місячника «Книга творить людину»

В ході проведення місячника учні першого курсу ознайомилися з бібліотекою, її фондом, інформаційними ресурсами.

В результаті проведених заходів і бесід, учні центру зробили висновок, що книга дійсно формує нашу свідомість, приймає активну участь у розвитку особистості, супроводжує людину все її життя.

За результатами анкетування 85% учнів постійно читають літературу, 30% з них користуються тільки навчальною, 55% читають детективи, фантастику, романи у вільний час. Літературу підбирають за порадою друзів, батьків, бібліотекаря. Книгами у електронному вигляді користуються 25% учнів.

У межах акції «Подари книгу бібліотеці» учнями центру було передано у фонд 15 примірників художньої літератури.

Інформаційний центр зарегістрував ДЦППРКБА на сайті «Буккроссинг Україна» та «відпустив» першу книжку у рамках руху буккроссинг.

Випуск підготувала НЕЧИТАЙЛО Валерія Станіславівна
Copyright © 2012 Negoy LL