Інформаційний вісник Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту

Випуск №7

22 січня – День Соборності та Свободи України

День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Офіційно в Україні День соборності відзначався з 1999 року.

Свято встановлено в Україні «...враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

30 грудня 2011 року указом Президента України Віктора Януковича День соборності на офіційному рівні було скасовано, натомість встановлено «День Соборності та Свободи України».

Інформаційний центрІнформаційний центр ДЦППРКБА
продовжує конкурс
художнього фото

«Місто, де я народився і виріс»

До 80- річчя створення Дніпропетровської області у фотоальбомі відкрита нова рубріка

«Рідній Дніпропетровщині – 80 років»

Всі творчі та небайдужі,
всі хто любить свою малу батьківщину,
всі хто бажає прославити рідну область та місто!
Запрошуємо прийняти участь у конкурсі.
Світлини увійдуть до фотоальбому

«Дніпродзержинськ очами молоді ДЦППРКБА»

Творчі роботи надавати до інформаційного центру, а також на електрону адресу: bibl_dcpprkba@i.ua

Фото тиждня

Пишаємось красою обласного центруРідній Дніпропетровщині – 80 років

2012 рік за ініціативою губернатора області Олександра Вілкула рішенням сесії визначений роком 80-річчя з дня заснування нашої області.

Це важливий для Дніпропетровщини період, який має стати для усіх жителів регіону часом підвищення стандартів життя та імпульсом для руху вперед.

Інформаційний центр пропонує відвідати виставку «Рідній Дніпропетровщині – 80 років». На виставці представлена література, яка розкриває історію Дніпропетровщини, природні ресурси рідного краю, велич і красу обласного центру – міста Дніпропетровська, історичне минуле, сучасний стан та перспективи розвитку потужного промислового центру Придніпров’я – міста Дніпродзержинська та інше.

Інформаційний центрПро користь читання

Читання розвиває уяву Телебачення не надає можливості мислити самому. Читаючи книгу, ми маємо ширші горизонти.

Читання поліпшує мовні навички «Навички», які потрібні для перегляду телепередач, настільки малі, що ми поки ще не чули про втрату здатності дивитись телевізор. Читання – єдина можливість збагатити себе потрібним запасом слів.

Читання розвиває терпінняЗа одну годину на екрані телевізора може пройти понад тисячу зображень. Глядач практично не має часу подумати над тим, що він дивиться. Читання – складний процес розшифрування прочитаного, який допомагає і розвиває терпіння.

Інформаційний центр ДЦППРКБА готовий надати необхідну учбову та науково-популярну літературу, інформацію з альтернативних джерел, поради, щодо літератури, яка впливає на розвиток особистості.


Хто володіє інформацією, той володіє світомСпілкуємось та діємо

Ти хочеш знайти цікаву для себе справу?

Ти хочеш знайти багато нових друзів та спробувати себе у ролі творчого і талановитого майстра?

Візьми участь у роботі гуртка «Вишивка».

Ми тебе чекаємо щотижня у середу та четвер у гуртожитку з 14.00 до 16.30.
Соціальний педагог Біленко С.В.Як ми провели зимові канікули

На час зимових канікул педпрацівники ДЦППРКБА створили всі умови щодо змістовного дозвілля учнівської молоді, доклали як можна більше зусиль для поліпшення умов проживання учнів та організували безліч святкових заходів.

З метою розвитку творчого потенціалу молодого покоління працівники центру спрямували свою роботу на виховання та відтворення кращих зразків народного мистецтва, залучення до скарбниці національної спадщини через живопис, декоративно-ужиткове мистецтво, художніх ремесел, народних обрядів та звичаїв Дніпропетровщини, яка, до речі, в 2012 році відзначає свій ювілей – 80 річчя!

На протязі всього зимового відпочинку, для дітей, які потребують особливої уваги соціальний педагог та практичний психолог проводили консультації у вирішенні соціальних та особистих питань учнів. Надавали психологічну допомогу кожному, хто її потребував. А також проводили майстер-класи з виготовлення квітів з натуральних матеріалів, години спілкування щодо новорічних та різдвяних звичаїв, диспути, бесіди в яких чітко розкривались актуальні теми сьогодення.

Активно працювали кружки та клуби за інтересами, посилили роботу секцій спортивного клубу пропогандуючи серед молоді здоровий спосіб життя, а 3 січня в Дніпропетровському професійно-технічному училищі № 6 пройшли змагання з волейболу серед працівників та педагогів ПТНЗ пам’яті Князева.

Буравов С.С.
Випуск підготувала НЕЧИТАЙЛО Валерія Станіславівна
Copyright © 2012 Negoy LL