Інформаційний вісник Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту

Випуск №8Любов за професійним спрямуванням

Дніпродзержинський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту 14 лютого щиро зустрів відкритими дверима учнів-випускників шкіл м. Дніпродзержинська.

Центр існує вже 67 років, на базі якого створені всі умови для освоєння сучасних будівельних професій, а саме: 3 майстерні виробничого навчання, 28 навчальних класів, які об лаштовані інноваційними стандартами освіти, 2 навчально-виробничі центри за підтримки провідних німецьких фірм «Knauf» та «Cerezit», гуртожиток, де учні безкоштовно мешкають під час навчання. Майстри виробничого навчання продемонстрували учням реальні практичні роботи студентів центру.

Директор центру В.М. Богданович розповів гостям про актуальність та престижність робітничих професій та гідну заробітну плату будівельників у нашому регіоні, відмітив, що здобувши професію будівельника, випускники центру з гордістю розбудовують та примножують славу не тільки нашого міста, а й всієї Дніпропетровщини.

Після зустрічі відбувся святковий концерт до Дня всіх закоханих «Любов й чарівні почуття», у якому прийняли активну участь студенти центру і учні запрошених шкіл.

Рідній Дніпропетровщині – 80 років!

27 лютого відбувся єдиний урок «Рідній Дніпропетровщині – 80 років!» В ході уроку учні прослухали звернення губернатора Олександра Вілкула, з нагоди святкування дня створення Дніпропетровської області. Історію області детально представила у своєму докладі викладач Когут Вікторія Григорівна. Почесний гість Юрченко Анатолій Іванович, який приймав безпосередню участь у розбудові рідного міста, сказав майбутнім будівельникам напутнє слово. Завершила урок презентація фотоальбому «СВІТ НАВКОЛО НАС очами молоді ДЦППРКБА».
Професія маляра має багато вікову історію. Люди здавна прикрашали своє житло, храми, палаци. Маляр не тільки фарбує поверхні, але й обклеює їх шпалерами та іншими штучними матеріалами.

Маляр повинен уміти виконувати: вирівнювання будівельних поверхонь; обробку поверхонь під фарбування; фарбування внутрішніх і зовнішніх поверхонь різними фарбами як вручну, так і за допомогою засобів механізації; обклеювання поверхонь шпалерами і плівками; художньо-декоративні малярні роботи тощо. Малярні роботи виконуються протягом року. Якість виконуваних робіт залежить від кваліфікації кожного робітника, сумлінного ставлення до роботи, правильної організації праці.

Назва професії «маляр» походить від німецького слова «maler», що означає живописець.

ЗАВЗЯТІ У ПРАЦІ

Практичні заняття групи МАЛЯР
Майстер виробничого навчання - Несвітайлова Олена Миколаївна
Класний керівник - Біленко Світлана Вікторівна

Учні групи на практичних заняттях зарекомендували себе, як обізнаних у справі починаючих фахівців. Вони виконують роботи, теоретично вивчені на уроках спецтехнології з професії «Маляр».ТАК ТРИМАТИ!

ДОЗВІЛЛЯ З КРЕАТИВОМ!

Твоє життя не цікаве, ти нудьгуєш у самоті?!

Озирнись, навколо багато надзвичайного, необхідно тільки мати бажання це побачити!

Давайте учиться жить без конфликтов

В жизни каждого человека случаются ситуации, которые мы не можем часто изменить – это недоразумение или конфликты в отношениях с друзьями, с учителями, с родителями.

Чтобы ребятам научиться достойно выходить из любой конфликтной ситуации, 15.02.2012 года прошел психологический тренинг с учащимися, проживающими в общежитии, «Живём без конфликтов».

В ходе игры, общения, познания притчи, ребята учились помогать себе и другим улучшать настроение, освобождаться от обид, понимать собеседника, не унижать достоинство другого человека.Соціальний педагог Біленко С.В.


Ми за здоровий спосіб життя

У лютому практичним психологом центру розпочато цикл відео лекцій на тему «Здоровий спосіб життя». Цикл складається з 4 фільмів.

Учні І курсу вже ознайомились з фільмом «Про мікроби». Після перегляду вони прийняли участь в обговоренні та виявили зацікавленість в темі. Виявилось, що проблема торкається всіх людей, незалежно від статі та віку.

Наступний фільм-лекція «Зворотній бік сексуальної революції». По закінченні пропонуємо прийняти участь у обговоренні та визначенні ставлення до даної проблематики.


Психолог Строга С.В.
Випуск підготувала НЕЧИТАЙЛО Валерія Станіславівна
Copyright © 2012 Negoy LL