Наша гордість

ЗОРІЧЕНКО
Тамара Федорівна

Випускниця 1947 року.

Під час будівництва та пуску конверторного цеху на Дніпродзержинському металургійному комбінаті ім. Дзержинського за високі показники в роботі отримала звання Героя Соціалістичної Праці. В роки існування СРСР це була вища ступінь відзнаки за працю.

ЮРЧЕНКО
Анатолій Іванович

Випускник 1958 року.

Працював головним інженером та головою профспілки тресту «ДЗЕРЖИНСЬКБУД», з 2003 року по 2015 н.р. очолював профспілковий комітет ДЦППРКБА та по теперішній час працює в нашому Центрі. За високі досягнення та відданість своїй справі був нагороджений медаллю «За заслуги перед містом».

ОНИЩУК
Петро Пилипович

Випускник 1970 року.

На честь 250-річчя міста Дніпродзержинська за активну участь у будівництві рідного краю присвоєно звання «Заслужений будівельник України».На знімку вручення Президентом України Леонідом Кучмою нагороди та звання «Заслуженого будівельника України» Онищуку Петру Пилиповичу.

АНІСІМОВ
В'ячеслав Анатолійович

Майстер виробничого навчання з 1989 по 1996 рік, обирався Народним Депутатом України IV-го скликання.

Ми пишаємось своїми переможцями

Учні нашого Центру постійно приймають участь у конкурсах професійної майстерності.

Наталя Бабій

2004 рік. «Маляр-штукатур»

Руслан Юхименко

2005 рік. «Лицювальник-плиточник»

Андрій Сулімцев

2009 рік. Перше місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу профмайстерності за професією «Маляр».

Дмитро Богиня

2010 рік. Друге місце У конкурсі фахової майстерності за професією «Лицювальник-плиточник» серед учнів ПТНЗ області.

Мельникова
Світлана Олександрівна

Майстер виробничого навчання опоряджувальних робіт та її вихованці неодноразово приймали участь у конкурсах професійної майстерності.

КАН Ольга

Учениця II курсу за професією «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії «С».

Має відмінні знання з теоретичного та практичного навчання, володіє професійними навичками, її кандидатура висунута на призначення обласної іменної стипендії кращим учням ПТНЗ.

Творча та художньо обдарована особистість, виказує небайдужість до життя групи та діяльності центру, приймає активну участь у заходах та конкурсах, голова учнівського самоврядування, переможниця V міського літературного конкурсу «VivArt», номінантка фестиваля профтехосвіти «Дивограй - 2015».

Переможці ярмарок педагогічної майстерності

Педагогічні працівники нашого Центру кожен рік приймають участь у виставках та ярмарках професійної майстерності та сучасних інноваційних технологій, які є щорічним підсумковим заходом профтехосвіти Дніпропетровщини за навчальний рік.

Учасники та переможці заключних етапів нагороджені дипломами головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Призерами цих заходів за минулі роки стали: Алексеєва Н.В., Когут В.Г., Лахметкіна В.М., Кізенко О.П., Проскур В.О., Строга С.В., Нечитайло В.С., Закремська Л.І., Чепіль С.В., Негой Л.Л.

Буравов
Станіслав Станіславович

Вихователь ДЦППРКБА неодноразово становився переможцем Всеукраїнських конкурсів методичних розробок виховних і позаурочних заходів, які проводить редакція журналу «Профтехосвіта».