>> Будуємо наше місто
>> Кам'янське - Дніпродзержинськ - Кам'янське (історія)
>> Кам'янське в Інтернеті

Будуємо наше місто

Дніпродзержинський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту - навчальний заклад, який допомагає творити історію нашого міста.


Історія нашого навчального закладу нерозривно пов'язана з післявоєнною історією міста Дніпродзержинська. Для того, щоб відбудувати фабрики і заводи, потрібні були молоді і сильні руки. Саме з цією метою в 1944 році в Дніпродзержинську була відкрита школа фабрично-заводського навчання.

Молоді випускники фабрично-заводського навчання брали активну участь у відновленні доменних, мартенівських печей, прокатного стале-металургійного заводу, реконструкції цементного заводу.
У 50-ті роки будували житлові будинки, палаци культури міста.


У 60-ті роки випускники будівельного училища приймали участь у будівництві Дніпродзержинської ГЕС.


У 70-ті роки - будівництво нового мікрорайону Черемушки, стадіону «Буревісник», міської лікарні № 7, лікарню швидкої допомоги, восьмої доменної печі ДМК, третього корпусу Державного Дніпродзержинського технічного університету.


У 80-ті роки - будівництво киснево-конвертерного цеху та цеху безперервного лиття заготівок ДМК, житлових будинків, кінотеатру «Мир», садків і шкіл Лівобережжя.


У 90-ті роки - будівництво другого корпусу дитячої лікарні № 6, зведення мостового переходу через Дніпро.


У 2000-них роках разом з базовим підприємством «Придніпровське управління будівництва» працювали над реконструкцією 5-ої міської лікарні - шпиталю для ветеранів Великої Вітчизняної війни. Приймали участь у будівництві міського пологового будинку, торгівельного центру «Материк» на Лівобережжі.
У 2013 році учні та майстри навчального закладу прийняли участь у будівництві в нашому місті духовного пам'ятника культури під назвою «Голгофа».


На відкритті пам'ятника директор нашого центру Богданович Валерій Миколайович за участь у будівництві був нагороджений нагрудним знаком «За розвиток регіону».


Колектив навчального закладу знаходиться в постійному пошуку всього нового в будівництві. Сучасне виробництво - це сучасні матеріали, сучасні технології. Сьогодні неможливо проводити будь-які будівельні роботи без цих нових технологій. З цією метою на базі училища у 2005-2006 роках були створені регіональні навчально-практичні будівельні центри з компаніями Хенкель Баутехнік Україна, Церезіт та Кнауф.

Ми не зупиняємось на здобутих перемогах і тому постійно знаходимось у науковому та творчому пошуку. Ми пишаємось тим, що жодна будова нашого міста не проходила без участі випускників нашого Центру. Серед тих, хто творить новий імідж України, демократичної, цивілізованої держави є Дніпродзержинський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту.

Наше місто в мережі Інтернет

Всю необхідну інформацію про місто КАМ'ЯНСЬКЕ можна знайти на сайтах нашого міста

 • www.dndz.gov.ua
  Це офіційний сайт міської ради Кам'янського. Тут можна прочитати новини міської ради, продивитися відео новини міської інформаційної служби. Можна узнати, про що розмовляє міська рада, знайти відомості про склад міської рад та історії міста, порівняти ціни на основні групи товарів.
 • www.dndz.dp.ua
  На цьому сайті все про наше місто. Тут можна знайти будь-яку інформацію – розважальні сторінки, огляд всіх сайтів міста, відео новини міських телеканалів, фотографії міста, карта, прогноз погоди, довідники.
 • www.teatr-dndz.com
  Кам'янський академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки
 • sports.dp.ua
  Cпортивний сайт міста Кам'янське
 • www.dstu.dp.ua
  Сайт нашого технічного університету.
 • www.revival-ua.org
  Сайт благодійного фонду «Відродження». Головна мета цього фонду – допомога обездоленим дітям, здійснення добродійної діяльності по наданню обездоленим дітям необхідної допомоги.
 • www.sobitie.com.ua
  Сайт газети «Событие». На цьому сайті всі останні новини міста, а також можна поспілкуватися на форумі по питанням, які турбують.
 • infodz.com.ua
  Пошук по місту Кам'янське - компанії, підприємці, підприємства, організації. Пошук по товарах і послугах.
 • slanet.com.ua
  Безкоштовні оголошення в інтернеті - Кам'янське
 • www.jobs.ua
  Послуги для претендентів і працедавців