Навчально-практичний центр
новітніх будівельних технологій ДЦППРКБА


17 травня в 2005 році у Дніпродзержинському будівельному професійно-технічному училищі №24 відкрито перший в Україні навчальний центр "Церезит" за сприяння німецької компанії Henkel Bautechnik.

18 травня після урочистого відкриття центру на базі училища пройшов Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів профтехосвіти з професії «Лицювальник-плиточник» з використанням інструментів і матеріалів фірми «Cerezit».

Презентація у фото


30 травня 2006 року в Дніпродзержинському будівельному професійно-технічному училищі №24 відбулася Всеукраїнська нарада-семінар з актуальних проблем підготовки кваліфікованих робітничих кадрів для будівельної галузі. В цій нараді прийняли участь біля 180 чоловік – представників органів державної влади та місцевого самоврядування, будівельних організацій, замовники, директори професійно-технічних навчальних закладів будівельного профілю.

В цей день пройшла презентація регіонального навчально-практичного будівельного центру за технологіями відомої німецької фірми «Knauf». Новий центр надав можливість більш масштабніше розв’язувати питання пов’язані з навчанням майбутніх будівельників сучасним виробничим технологіям.

Центр урочисто відкрили головний консультант Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти В.Головінов, генеральний директор компанії «Кнауф Маркетинг Украина» А.Старченко, в.о. міністра освіти та науки України Б.Жебровський, міський голова Дніпродзержинська О.Захорольський.

Після презентації і відкриття нового центру на базі Дніпродзержинського професійно-технічного училища №24 пройшов Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів профтехосвіти з професії «Штукатур», на якому було застосовано матеріали та інструменти фірми «КНАУФ».

Презентація у фото