Приймальна комісія

Відповідно типових правил прийому до професійно – технічних навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 499 від 14.05.2013 року та з метою якісного виконання державного замовлення на професійну підготовку робітничих кадрів центру у 2016 році, видан наказ ДПТНЗ «Дніпродзержинський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту» про створення приймальної комісії.

Склад приймальної комісії:

Богданович В.М. директор голова комісії
Волчкова С.О. в.о.заст. директора з НВР заст. голови комісії
Нечитайло В.С. зав. бібліотекою відповідальний секретар комісії
Бульбенко А.І. вихователь голова комісії з профорієнтаційної роботи
Величко Н.Й. викладач член комісії
Юрченко А.І. майстер виробничого навчання член комісії

Починаючи з 5 травня 2016 року розпочато роботу приймальної комісії по прийому до Центру щоденно з 8.00 до 18.00 години.

Створено інформаційно-консультативний центр у приміщенні приймальної комісії, встановлено графік роботи професійних консультантів.

Зарахування до Центру проводиться на підставі заяв, документів учнів та результатів вступних випробувань.

Перевага надана в зарахуванні молоді з малозабезпечених, багатодітних сімей, випускників шкіл-інтернатів та дитячих будинків.


Подати заяву для вступу до ДЦППРКБА

До уваги абітурієнтів!

Якщо ви бажаєте навчатися у нас, ви можете подати заяву для вступу до ДЦППРКБА, не виходячи з дому, зручним для вас способом:

  1. Електронна форма заяви.
  2. Завантажити форму заяви, заповнити її, та відправити нам на електронну адресу ptu24@dnepro.net з назвою теми «Заява на вступ».