Юний друже!

Нове життя, нові шляхи,
Майбутнє – у твоїх руках.
Нехай щасливим станеш ти,
На вірно обраних шляхах!

З дитинства ТИ мріяв чим будеш займатися, ким будеш працювати, коли станеш дорослим. Сьогодні ТОБІ треба зробити найважливіший вибір в своєму житті. Настав і в твоєму житті той момент, коли треба остаточно вирішити самому: «КИМ БУТИ?» Велика можливість вибору. Проблема вибрати з тисяч професій одну – дуже складна проблема. Від цього в майбутньому залежить найголовніше – задоволення роботою, життям. До цього вибору треба віднестись серйозно, зваживши всі свої можливості і знання.

Але не менш важливе й інше. Треба вирішити де навчатися вибраній професії.

Якщо ти бажаєш отримати професію робочого, тоді найвірнішій шлях підготовки до виробничої діяльності – це навчальний заклад підготовки робочих кадрів. Це перехідна ланка від шкільної парти до робочого місця, від шкільного класу до виробничої бригади, від навчання до роботи. Саме в такому закладі викладачі й майстри виробничого навчання дають повний об’єм знань по професії і по програмі загальноосвітньої школи, навчають працювати з необхідним для виробництва професіоналізмом. Саме тут можна відразу бачити результати теоретичних знань та практичних навичок. Саме тут можна безболісно виправляти помилки. І в цьому завжди буде добра підтримка майстра-наставника, педагога.

Робітнича професія – це дорога у самостійне життя!

У теперішній час на виробництві серед робітників зростає тенденція старіння робочого класу. Середній вік робітника – 40 років. Через 10-20 років робочі спеціальності будуть в нашій державі у дефіциті, тому зумовлено посилення уваги Президента України, Уряду, роботодавців та громадськості, щодо створення належних умов для підготовки висококваліфікованих робітників, конкурентоспроможних на ринку праці, підняття престижу робітничих професій.

Життя не стоїть на місці. І той станок, на якому працював батько, вже застарів. І ті матеріали, з яких побудував дім батько, теж застарілі. Ви повинні працювати на сучасних станках, на найновішому обладнанні, з найкращими матеріалами, за новими технологіями. Ви повинні стати класними спеціалістами, кваліфікованими робітниками.

Запрошуємо навчатися до нашого Центру!